Çözümlerimiz
Yıldız Teknik Üniversitesi TeknoPark'ında Gayrimenkul, İnşaat, Finans ve Kamu sektörlerine özel çözümler üretiyoruz.

Tapusor

Tapusor, gayrimenkul sektöründeki veri eksikliğini ortadan kaldırmak ve karar destek süreçlerini hızlandırmak amacıyla hayata geçirilen online gayrimenkul değer göstergesidir. Her biri alanında uzman mühendisler tarafından geliştirilen arayüzler ile uzun yıllara dayanan sektör deneyimi birleştirilerek son kullanıcının beğenisine sunulan Tapusor, bir Türkiye Veri İşleme Merkezi yatırımıdır. Uygulama; TUVİMER AR-GE ekibi tarafından hazırlanan algoritmalarla sürekli olarak yenilenerek güncellenmektedir.

Emlak Muayenesi Raporu

Tapusor tarafından hayata geçirilen Emlak Muayenesi raporu ile gayrimenkulleri muayene et, müşterilerine göster ve portföyünü geliştir! Emlak Muayenesi günlerce süren fizibilite raporunu, gayrimenkul ve proje değerleme işlerinizi dakikalar içerisinde size sunuyor.

Emlak Muayenesi Sunumu

Emlak Muayenesi Sunum modülü saatlerce sunum hazırlama derdine son veriyor! Yerinizi seçin, istediğiniz verileri işaretleyerek oluştur tuşuna basın ve sunumunuz saniyeler içerisinde hazırlansın! İşte bu kadar basit.

ADR Broker

Profesyonel gayrimenkul danışmanları için rehber niteliği taşıyan ADR Broker hizmet kalitesini arttırmak isteyen tüm brokerlar için akıllı bir asistan görevi görüyor. Müşteri portföy takibi, portföy yönetimi, plan kontrolleri, gayrimenkulünüze özel arz/talep bilgilerini ve ortalama m² satış fiyatlarını güncel olarak görüntülemenize olanak sağlayan bir platform olan ADR Broker, sektörde varlık gösteren tüm müşterilerine tamamen nesnel ve veriye dayalı analizlerle hizmet sunmaktadır.

ADR Developer

Gayrimenkul yatırımcıları, inşaat firmaları ve finans kuruluşları için özel olarak tasarlanan ADR Developer ile tüm işlerinizi tek bir alanda toplayabilecek ve yönetebileceksiniz. ADR Developer, sizlere sunduğu güncel veriler ve sektörel/mesleki bilgi ile plan ve projelerinizle ilgili noktasal analizler yapmanızı, kamu insiyatifi ve çevresel faktörler ile olan etkileşimi görebilmenizi ve olası risk faktörlerini değerlendirmenizi sağlayan bir platformdur.

CadCloud360

Türkiye'deki ilk yerli cad bulutu olma özelliğini taşıyan CadCloud360, .dwg uzantılı mimari ve mühendislik projelerinizi web üzerinden hiçbir programa bağlı kalmadan arşivlemenize, görüntülemenize, editlemenize ve paylaşmanıza olanak tanımaktadır. Kent bilgi sistemleri ile entegre bir şekilde çalışan CadCloud360 üzerinden .dwg uzantılı dosyalarınızı harita üzerinden koordinatlandırarak, tüm cihazlar (mobil, tablet, masaüstü ve dizüstü) ve tüm tarayıcılarla (Chrome, Mozilla, Explorer, Safari v.b) dilediğiniz yerden kolayca erişebilirsiniz.